Minęło już 2 lata...


"To ten dzień, w którym pierwszy raz zrobiłam tak dużo zdjęć. To ten dzień, w którym podobały się one mnie, jak i moim rodzicom. To ten dzień. Wtedy się wszystko zaczęło."
~ 13.10.2013r.

Dokładnie 2 lata temu zaczęła się cała ta przygoda. W zakładce "o mnie" możecie dowiedzieć się, że robię zdjęcia od października 2013 roku. Tego dnia zrobiłam wiele zdjęć, jednak Wy zobaczycie tylko kilka. Następnie pokażę Wam, jak na przestrzeni czasu wszystko się zmieniało, zdobywałam wiedzę, a moje zdjęcia stawały się coraz lepsze.

Było to słoneczne, późne popołudnie. Słońce powoli zmierzało ku horyzontowi. Spodobała mi się brzózka, która była oblana pomarańczowym światłem. Jedno zdjęcie, drugie, trzecie, czwarte... "Kurcze, to nie jest takie złe. Podoba mi się".  Przypominam, lub informuję tych, którzy jeszcze nie wiedzą - swoje pierwsze zdjęcia robiłam telefonem.Rany, pamiętam, jak ja lubiłam te zbliżenia... Do tej pory je lubię, ale wtedy moje zdjęcia składały się tylko z nich. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

To było kiedyś. A co jest teraz?
Ja widzę ogromny postęp. I wiecie co? Jestem z siebie dumna, a co!
Przez te 24 miesiące zebrałam dość dużo wiedzy, nauczyłam się obsługiwać Photoshopa, a muszę przyznać, że to bardzo pomocna umiejętność i mam jakieś doświadczenie.
Nieduże, ale jednak jest :)
Teraz jestem tu. Podoba mi się to, ale czuję niedosyt. Chyba chcę więcej.

Komentarze

 1. I bardzo dobrze! Chęć doskonalenia siebie jest bardzo istotna. W końcu tego nam nikt nie odbierze, a dodatkowo nasza praca staje się bardziej przyjemna i owocna : ) Gratulację!

  OdpowiedzUsuń
 2. Chciej więcej! Najważniejsze to mieć swoją pasję i brnąć w nią i być jak najlepszym:) Widać duże postępy, zaglądam tu już trochę i widzę jak świetne zdjęcia robisz:) Trzymaj tak dalej. Powodzenia!
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie, popieram! :)
   Dziękuję bardzo :*

   Usuń
 3. Widać postępy, jakie uczyniłaś! Ostatnie zdjęcie z tych obecnych to mój ulubieniec! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale śliczne zdjęcia! :D

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty